Ürün grupları
Makina elemanları, düzenek elemanları

Makina elemanları, düzenek elemanları

geri
  • Embedded - Makine birimleri (KIPP.de)

Makine birimleri ve düzenek birimleri

Makine ve düzenek birimleri grubunda özellikle makine mühendisliği için gerekli çeşitler ve ürünler bulunmaktadır. Birçok bileşenler klasik ve genişletilmiş sıkıştırma görevleri yerine getirmektedir. Bu grup beş büyük ürün grubundan meydana gelmektedir.:

  • Cıvatalar, somunlar ve pullar
  • Delme burçları
  • Dişli elemanları
  • Profiller ve profil sistemleri için bağlantı parçaları
  • Ve ayar halkaları, sıkıştırma bilezikleri ve sıkıştırma göbekleri.

Bu grupta bulunan çok sayıda ürün işletmedeki makine mühendislerin ve tasarımcıların günlük çalışmalarını kolaylaştırır.

Cıvatalar / somunlar / pullar

KIPP çok sayıda cıvata ve uygun somunları ve rondelaları sunmaktadır. Klasik ve çok farklı biçimde kullanılabilen altıgen cıvatanın yanında (bilinen DIN ve ISO normları gereğince), silindir başlı cıvatalar, ayar cıvataları, gözlü cıvatalar ve T kanalları için cıvatalar ürün yelpazemizde mevcuttur. Hygienic alanında Hygienic USIT Design uygulamasında birçok cıvata mevcuttur. HEINRICH KIPP WERK işletmesinin altıgen cıvataları dayanıklı ve çok uzun ömürlüdür.

Delme burçları

Delme burçları iş yerinde delme işlerini kolaylaştırır ve sabit hareket özellikleri ve sıkı giriş açısı sayesinde olumlu delme sonuçları sunmaktadır. KIPP müşterisine bu alanda çok çeşitli formlar (silindirik ve bilezikli) sunduğu gibi, geçerli tüm DIN 179 ve DIN 172 ebatları gereğince de arz etmektedir.

Dişli elemanlar

Çelikten veya paslanmaz çelikten dişli elemanlar sayesinde; zarar görmüş, aşırı sıkılanmış veya da koparılmış dişli deliklerini hızlı ve kolay onarmak mümkündür. Bu şekilde yüksek değerli ürünler de en kısa zamanda tekrar geri kazanılabilir. Dişli elemanlar birçok iş maddelerinde ve malzemelerde kullanılabilir. Dişli elemanlar genel olarak uygun kilitleme kamalarıyla teslim edilir. Bu kamalar titreşim ve bükülme durumlarında burulmanın önlenmesini garanti eder. Bir komple onarım seti ve ilaveten kendiliğinden kesen dişli elemanları KIPP çevrimiçi mağazasında alınabilir.

Boru bağlantı elemanları ve profil birleştiricileri

Profilleri ve profil sistemlerini pratikte birleştirebilmek için T kanalları için yoğun olarak kayar blokları ve somunlar kullanılmaktadır. KIPP ayrıca daha gelişmiş bağlantı elemanları sunmaktadır. Küp bağlantı elemanı setleri, darbe bağlantı elemanları setleri veya otomatik bağlantı setleri olsun, KIPP profil bağlama elemanlarıyla çeşitli sıkıştırma görevlerinin yerine getirilmesi mümkündür. Çekiç başlı cıvatalar ve poyra yayları bu ürün grubunda ürün yelpazesini tamamlıyor.

Ayar halkaları / sıkıştırma bilezikleri / sıkıştırma göbekleri

Ayar halkaları ve sıkıştırma bilezikleri makine mühendisliğinde çoğunlukla mesnet olarak hizmet eder. Ayrıca ayar halkalarının ve sıkıştırma bileziklerinin yardımıyla mil dişlilerin vidalama derinlikleri kolay ve etkili biçimde sınırlandırılabilmektedir. Sıkıştırma göbekleri emniyet olarak işe yaramaktadır.
Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2024 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33