Ürün grupları

Özel çözümler

geri

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Yüksek üretim derinliğimizle her zaman yapı gruplarını ve ayrıca özel çözümler olarak münferit parçaları tam olarak müşteri taleplerine göre hayata geçirebilmekteyiz.
Bazı örnekler.

Kilit sürgüsü:
Kilitleme elemanı bir takım taşıyıcı sisteminin yükseklik ayarı için özel olarak geliştirilmiştir. A4 kalitesinde paslanmaz çelik model.

İndeksleme pistonları:
Burada makine mühendisliği için bir özel konumlandırma parçası söz konusudur. Dönen parçalar (kovan ve pim) yüksek dayanıklı, sertleştirilmiş çelikten oluşur, alüminyum mantar başlı düğme mavi eloksitlenmiştir.

Gerdirme kolu:
Özel renkte üretilen tutamak tıbbi cihazlarda kullanılır. Fonksiyonuna göreüzerinde 3D ikonları yer almaktadır. Ergonomi ve tasarım kumanda panosunun arayüzüne optimum uyum sağlar

Özel lokma anahtar
Sektör: Otomobil endüstrisi aksesuar parçası.

Çinko yerleştirme parçası otomatik beslemeli kompozit enjeksiyon kalıplama
Bağlama mafsalı
Sektör: Makine ve sistem mühendisliği, komparatörlerin, hava besleme hatlarının sıkıştırılması.

Çelik parçalar farklı otomatik torna tezgahlarında üretilmiş ve yüzey işlenmiştir. Çelik yerleştirme parçalı plastik tutamak kompozit enjeksiyonlu. Münferit parçalar komple monte edilmiş.
Sürtünme elemanı
Sektör: Otomobil endüstrisi araç içinde.

Elemanlar seri parçalar olarak çoklu iğ ve dairesel takt makineleri üzerinde üretilir ve monte edilir. Çelik parçalar yüzey işlemeli, vida sabitleyici, thermoplast plastik parça ile.
İrtibat için:
Erkan Çakır
Tel.: +90 536 204 16 34

erkan.cakir@kipp.com.tr

Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2021 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33