Ürün grupları

Ürün serileri

geri

FEATURE grip

KIPP, yeni ürün serisi FEATURE grip ile, bilgi aktarımlı, şebeke bağlantılı ve dolayısıyla Sanayi-4.0 uyumlu, akıllı bileşenler ve çözümler geliştiriyor ve sunuyor.

Bu akıllı bileşenler vasıtasıyla uygulayıcıların, ek bilgiler vasıtasıyla, dijitalleştirilmiş üretim süreçlerini, daha sabit, dakik ve güvenilir biçimde tasarlayabilmelerine katkıda bulunulması hedeflenmektedir.

Tüm FEATURE grip ürünlerini çağırma

NOVOnox hygienic

NOVOnox hygienic serisinin paslanmaz çelik ürünleri doğrudan gıda ürünleri, ilaç, kimya ve ambalajlama sektörünü hedef almaktadır.

  • Hygienic DESIGN – yeni standart
  • Hygienic USIT® – süreç endüstrisinde yenilik

Tüm NOVOnox hygienic ürünlerini çağırma

19" TEKNOLOJİSİ
Bu sembol ile işaretlenmiş olan ürünler norma uygun 19 inç sistemlere monte edilmeye uygundur. İster tutamaklar, ister raylar, ister standart parçalar olsun - hepsi EDV alanında, eğlence teknolojisi, laboratuarlar, araştırma merkezlerinde ideal bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Tüm 19" ürünlerini çağırma

PASLANMAZ ÇELİK
Bu sembol bulunan ürünler, paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu ürünlerde ağırlıklı olarak östenitik alaşım 1.4305 kullanılmaktadır.

Tüm paslanmaz çelik ürünleri çağırma

ESD

Elektriği yönlendirebilen plastikten üretilen bu ürünler, elektrostatik açıdan hassas parçaların bulunduğu ESD koruma bölgelerinde kullanılabilmektedir.

Tüm ESD ürünlerini çağır

MEDI grip

MEDI grip, yüksek hijyen koşulları gerektiren alanlar için idealdir. Kullanım parçaları, yüzeyde antibakteriyel etki yaratan Microsilver içermektedir.

Tüm MEDI grip ürünlerini çağır

NATURE grip

NATURE grip serisi çevre dostu ürünlerimiz, biyoplastikten üretilmektedir. Bu biyoplastik, tamamen yenilenebilir maddelerden üretilmektedir.

Tüm NATURE grip ürünlerini çağır

NOVO grip

NOVO grip ürün serimiz, plastik alanında klasik haline gelmiştir. En ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan ürünlerimiz, şık tasarıma, pratik kullanıma ve verimli fiyat/performans oranına sahiptir. Bütün plastik parçalar çeşitli renk kombinasyonları ve farklı ölçülerde temin edilebilmektedir.

Tüm NOVO grip ürünlerini çağırma

SYMPA touch

İsmiyle müsemma ürünümüz SYMPA touch, maksimum ergonomi için geliştirilen serimizdir. Yumuşak ve kaymaz malzeme, elinize tam oturur. Bu sayede yoğun kullanımda güvenli bir tutuş ve ellerin korunmasını sağlar.

Tüm SYMPA touch ürünlerini çağırma

Alüminyum profiller için aksesuar

Bu gruptaki ürünler, alüminyum profiller ile ilgili bağlantı, sıkıştırma, tutma işlemlerinin çözümleridir.
Bu bileşenler 8 mm veya 10 mm kanal genişliği olan tüm yaygın profillere tam olarak uymaktadır.
Bağlantı parçaları, mafsallar, kapatma bileşenleri ve menteşelerle bu ürün grubu ALÜMİNYUM PROFİLLER için çok sayıda konstrüksiyon imkanı sağlamaktadır.
.

Tüm aksesuar ürünlerini çağır

Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2021 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33