Ürün grupları

Ürün serileri

geri

HIDROLIK

Yağ basıncı oluşturularak yüksek kuvvetler oluşturulabilir. Hidrolik ürünler, işleme sırasında iş parçalarını güvenli ve hassas bir şekilde sıkıştırma olanağı sunar. Yüksek sıkma kuvvetleri oluşturma ve bunları eşit şekilde dağıtma yeteneği, süreçlerin artmasına yol açar. Hidrolik sıkıştırma elemanları ağırlıklı olarak otomasyon çözümlerinin cihazlarında kullanılır.

Tüm HIDROLIK ürünlerini çağırma

PNÖMATIK
Bu çeşitli teknoloji alanında basınçlı havayla çalışan sistemler kullanılmaktadır. KIPP'in pnömatik olarak çalıştırılan ürünleri, mekanik olarak çalıştırılan ürünlerle karşılaştırıldığında daha kısa döngü sürelerini garanti eder. Bu ürün grubu yüksek proses güvenilirliği ile etkileyicidir ve bu nedenle otomasyonda kullanıma uygundur.

Tüm PNÖMATIK ürünlerini çağırma

ALGILANABİLİR

Algılanabilir ürünler, özel bir plastik malzeme kullanılarak tespit sistemleri tarafından hızlı ve güvenilir bir şekilde tespit edilebilir.

  • Metalalgılanabilir –  en küçük parçalar bile güvenli şekilde algılanır
  • Görsel-algılanabilir – Ultramarin mavi plastik sayesinde kolay algılanır

Algılanabilir tüm ürünlerin bulunması

FEATUREgrip

KIPP, yeni ürün serisi FEATUREgrip ile, bilgi aktarımlı, şebeke bağlantılı ve dolayısıyla Sanayi-4.0 uyumlu, akıllı bileşenler ve çözümler geliştiriyor ve sunuyor.

Bu akıllı bileşenler vasıtasıyla uygulayıcıların, ek bilgiler vasıtasıyla, dijitalleştirilmiş üretim süreçlerini, daha sabit, dakik ve güvenilir biçimde tasarlayabilmelerine katkıda bulunulması hedeflenmektedir.

Tüm FEATUREgrip ürünlerini çağırma

NOVOnox hygienic

NOVOnox hygienic serisinin paslanmaz çelik ürünleri doğrudan gıda ürünleri, ilaç, kimya ve ambalajlama sektörünü hedef almaktadır.

  • Hygienic DESIGN – yeni standart
  • Hygienic USIT® – süreç endüstrisinde yenilik

Tüm NOVOnox hygienic ürünlerini çağırma

19" TEKNOLOJİSİ
Bu sembol ile işaretlenmiş olan ürünler norma uygun 19 inç sistemlere monte edilmeye uygundur. İster tutamaklar, ister raylar, ister standart parçalar olsun - hepsi EDV alanında, eğlence teknolojisi, laboratuarlar, araştırma merkezlerinde ideal bir şekilde uyum sağlamaktadır.

Tüm 19" ürünlerini çağırma

PASLANMAZ ÇELİK
Bu sembol bulunan ürünler, paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu ürünlerde ağırlıklı olarak östenitik alaşım 1.4305 kullanılmaktadır.

Tüm paslanmaz çelik ürünleri çağırma

ESD

Elektriği yönlendirebilen plastikten üretilen bu ürünler, elektrostatik açıdan hassas parçaların bulunduğu ESD koruma bölgelerinde kullanılabilmektedir.

Tüm ESD ürünlerini çağır

MEDIgrip

MEDIgrip, yüksek hijyen koşulları gerektiren alanlar için idealdir. Kullanım parçaları, yüzeyde antibakteriyel etki yaratan Microsilver içermektedir.

Tüm MEDIgrip ürünlerini çağır

NATUREgrip

NATUREgrip serisi çevre dostu ürünlerimiz, biyoplastikten üretilmektedir. Bu biyoplastik, tamamen yenilenebilir maddelerden üretilmektedir.

Tüm NATUREgrip ürünlerini çağır

NOVOgrip

NOVOgrip ürün serimiz, plastik alanında klasik haline gelmiştir. En ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanan ürünlerimiz, şık tasarıma, pratik kullanıma ve verimli fiyat/performans oranına sahiptir. Bütün plastik parçalar çeşitli renk kombinasyonları ve farklı ölçülerde temin edilebilmektedir.

Tüm NOVOgrip ürünlerini çağırma

SYMPAtouch

İsmiyle müsemma ürünümüz SYMPAtouch, maksimum ergonomi için geliştirilen serimizdir. Yumuşak ve kaymaz malzeme, elinize tam oturur. Bu sayede yoğun kullanımda güvenli bir tutuş ve ellerin korunmasını sağlar.

Tüm SYMPAtouch ürünlerini çağırma

Alüminyum profiller için aksesuar

Bu gruptaki ürünler, alüminyum profiller ile ilgili bağlantı, sıkıştırma, tutma işlemlerinin çözümleridir.
Bu bileşenler 8 mm veya 10 mm kanal genişliği olan tüm yaygın profillere tam olarak uymaktadır.
Bağlantı parçaları, mafsallar, kapatma bileşenleri ve menteşelerle bu ürün grubu ALÜMİNYUM PROFİLLER için çok sayıda konstrüksiyon imkanı sağlamaktadır.
.

Tüm aksesuar ürünlerini çağır

Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2024 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33