Ürün grupları
Köprü tutamaklar, boru tutamaklar, gömme tutamaklar

Köprü tutamaklar, boru tutamaklar, gömme tutamaklar

geri

Köprü tutamaklar kapakları, kaplamaları ve başlıkları açmak ve kapatmak için tutucu elemanlar olarak görev görür ve mobilya endüstrisi ile spor cihazları imalatının yanı sıra özellikle makine, tesis ve takım imalatında kullanılırlar. Bu pratik tutucu elemanlar, rehabilitasyon ve tıp teknolojileri alanında da cihazlar için kullanılmaktadır. KIPP, özellikle sağlam ve ergonomik biçimli köprü tutamaklara yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunar. Çeşitli renkler, biçimler ve malzemeler arasından istediğinizi seçin.

Uygulamanız için köprü tutamakları
Yuvarlanmış kenarları, katlanabilen veya özel tasarım şekilleriyle HEINRICH KIPP WERK köprü tutamakları şekilleri bakımından çok sayıda uygulama bölgesine uyar ve güvenli kavramaya olanak sağlar. Böylece kapı kulpu, tutucu tutamak, taşıyıcı tutamak ya da başlık tutamağı olarak uygundurlar.
Birçok modelde KIPP köprü tutamakları
KIPP köprü tutamakların üretilmesinde geniş yelpazeli talepleri karşılamak için çeşitli malzemeler kullanır. Daha iyi kullanım için plastik kılıflı yuvarlak çelikten, hafif alüminyumdan ve cam bilyayla takviye edilmiş poliamitten malzeme karışımına kadar. Daha iyi yüzey korumasını özel eloksal yöntemi ve kaplamaları sağlar, böylece KIPP tutamakları korozyona karşı da güvenlidir ve özellikle uzun ömürlüdür.
KIPP tutamaklar; kapakların, başlıkların ve kapıların açılması ve kapatılması için
Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2024 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33