Ürün grupları
Boru bağlantı elemanları, profil bağlama elemanı

Boru bağlantı elemanları, profil bağlama elemanı

geri
Boru bağlantı elemanları, profil ve sistemleri birleştirmek için kullanılan yapı elemanlarıdır. Bu elemanlar, makine imalatında koruyucu tertibatlar, muhafazalar, gövde ve her türlü iskele için idealdir.

Yeni boru bağlantı elemanları ve profil birleştiricileri

Kablo bağlayıcı bloğu

KIPP'in kablo bağlayıcı bloğu hortum ve kabloları sabitlemek için mükemmel uygundur. Bir kanallı blok ile birlikte silindir başlı cıvata ya da mercimek başlı cıvata yardımıyla kablo bağlayıcı bloğu yüzey elemanlarına ve ayrıca alüminyum profillere monte edilebilir. Kablo ve hortumları sabitlemek için kablo bağlayıcılar kullanılır.

Kablo tutucusu

12 mm çapa kadar kablo ve hortumlarda KIPP kablo tutucu kullanılabilir. Montaj bu bağlamda kablo bağlayıcı bloğuyla aynı şekilde yapılır (silindir başlı cıvata veya mercimek başlı cıvata + kanallı blok). Kablolar, bağlanan O-halka ile sabitlenir.
Çekiçli kablo tutucuda montaj, işlenmiş olan çekiç ile profil kanalında 90° dönüş aracılığıyla gerçekleştirilir.

Sensör tutucuları

Yeni KIPP sensör tutucu ile sensörler ve son şalterler alüminyum profillere veya yüzey elemanlarına kolay ve güvenli bir şekilde sabitlenebilmektedir. İlgili sabitleme parçası, şekilsel biçimli bir burulma önleyici sunar ve 15°'lik adımlar halinde ayarlanabilir. Sabitleme parçası olmadan sensör tutucusu açısı kademesiz olarak ayarlanabilir.

Topraklama bağlantısı Tip I

Alüminyum profillerin bağlanması ve ayrıca alüminyum profil konstrüksiyonların topraklanması için topraklama bağlantısı uygundur. İletken kontak, profil tabanında ve profil kenarlarında bulunan eloksal tabakanın tanımlanmış bir şekilde bozulması ile gerçekleşir.

Potansiyel dengelemesi Tip I

Potansiyel dengelemesi Tip I tesis ve kişilerin korunması amacıyla elektrostatik boşalmanın (ESD) sağlanması için kullanılır. Bu sırada kanalın içine döndürülür ve 45°'nin altında bir açıda profillere karşı vidalanır. Eloksal katman kırıldığı anda iletken bağlantı oluşur.
Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2021 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33