Ürün grupları
Makina ayakları

Makina ayakları

geri
Yenilikler

Makine ayakları makine mühendisliğinde özellikle makine düz olmayan bir yüzeyde durduğunda kullanılır. Makine ayaklarıyla zemin engebeleri dengelenir. Makine ayakları yüksek stabilite ile birlikte optimum yükseklik dengesi sağlar (dengelenebilirlik).

         

Makine ayağı olarak sıklıkla uygun dişli mili ile birlikte disk olarak adlandırılan ürünler kullanılır. Diskler plastik model, çinko basınçlı döküm model olarak ya da paslanmaz çelikten üretilir. KIPP online mağazasında birçok model ve seçenek vardır. Örneğin komple makine ayakları olarak altıgen- veyuvarlak biçimli veya tırtıklı diskli seçilebilir. Bunun dışında klasik makine ayaklarının yanı sıra titreşim sönümlemeli mafsallı ayaklar ve genellikle modüler olarak birçok makine ayağı için bir kaydırmaz plaka vardır.

Kaydırmaz plaka ile hafif çapraz kuvvetler karşılanabilir ve bu şekilde makine ayağının kayması önlenir.

     

Makine ayaklarının hazır monte edilmiş olarak gönderilmesini istiyorsanız siparişinize "monte edilmiş“ kelimesini de eklemeniz önemlidir.

Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2022 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33