Ürün grupları

CAD verileri

geri
  • CAD verileri
  • CAD verileri
  • CAD verileri

KIPP 3D CAD verileri

Gelecekte CAD Download fonksiyonunu doğrudan üründe bulabilirsiniz!
Pratik CAD servisimiz orijinal verilerin CAD'ınıza anında kurulmasını sağlar. Daima hızlı ilerlemek isteyen tasarımcılar için mükemmel.

HEINRICH KIPP WERK, CADEDNAS ile işbirliği halinde müşterilerine hazırlanmış 2D ve 3D CAD çizimlerini ücretsiz olarak sunar.

CAD modelleri teknisyen ve tasarımcıların ilgili ürüne optimum erişimine olanak sağlar. 360° çepeçevre görüş örneğin ebatlar, aralıklar, çatışan kenarlar ve ayrıca delikleri görüntüler. Geometrik biçimlerin yanı sıra ürünün teknik özelikleri de incelenebilir. 

Verilerin hızlı kullanılması ve yüksek kalitesi geliştirilen ürünün planlama ve üretim prosesine kolayca entegre edilmesini sağlar. Sunulan hizmet böylece özellikle zaman, zahmet ve masraf tasarrufu sağlar.
Logo CADENAS GmbH

KIPP CAD App

Ayrıca KIPP, CAD verilerinin mobil son cihazlarda gösterilmesi için bir uygulama sunmaktadır. Bu aşağıdaki sayfadan indirilebilir:

Diğer

Diğer seçenekler harici bir sisteme indirme (örneğin harici sabit disk) veya verilerin belirtilen bir e-posta adresine gönderilmesidir.

Yaygın kullanılan tüm 2D ve 3D işleme formatları dikkate alınmaktadır. Arabirimler bilinçli olarak nesnel tutulmuştur (SAT / STEP / IGES / DFX). Bu şekilde çizimler çoğu CAD programı ile işlenebilir:


- Catia                    - Auto CAD          - Pro/E

- Solid Designer     - SolidWorks        - Me10

- Solid Edge           - Unigraphics       - Inventor.

Doğrudan üründe ücretsiz CAD indirme
Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2021 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33