Ürün grupları
Hızlı bağlama elemanları, güç gerdiricileri

Hızlı bağlama elemanları, güç gerdiricileri

geri

Hızlı bağlama elemanları iş parçalarını tutmak ve sıkıştırmak için kullanılır. Montaj düzeneği ve tutma düzeneği olarak görev görürler. Ürünler, montaj tekniği, sıkıştırma tekniği, takım imalatı ve düzenek imalatı için öngörülmüştür.

KIPP'de çeşitli hızlı bağlama elemanları

Genel olarak HEINRICH KIPP WERK hızlı bağlama elemanları kabaca üç farklı yapı biçimine ayrılabilir:

- Yatay hızlı bağlama elemanı
- Dikey hızlı  bağlama elemanı
- İtme çubuklu bağlama elemanı

Hızlı bağlama elemanları pratikte sıklıkla hızlı bağlama elemanı veya güç bağlama elemanı olarak da adlandırılır. Yatay bağlama elemanında tetikleme kolu yatay konumda, dikey bağlama elemanında dikey çıkış konumunda bulunur. Tutamak elemanı plastikten üretilir. Tutamak yağa karşı dayanıklıdır ve dokunuşu iyidir.

KIPP yatay ya da dikey hızlı bağlama elemanının bağlama yüksekliği bir baskı cıvatasıyla uyarlanabilir. Bu 35 mm'lik bir alanda neredeyse eşit kalan gerdirme gücüyle pratik kademesiz uyarlama sağlar. Hızlı bağlama elemanlarının gerdirme gücü mafsalda kolun altında bulunan ayar cıvatası üzerinden 2.500 N'a kadar taleplere uygun olarak uyarlanabilir.

KIPP'in hızlı bağlama elemanı yatay ayaklı modelde ve dikey ayaklı modelde vardır. Böylece güç bağlama elemanı ilgili montaj talebine uygun olarak sorunsuz sabitlenebilir. Baskı mili ayrıca duruma göre manuel ayarlanabilir. KIPP'te hızlı bağlama elemanlarının hem çelik hem de paslanmaz çelik modellerini bulabilirsiniz.

Bir itme-çekme tipi bağlama elemanı ise kompakt yapı şekli ve yüksek tutma güçleriyle karakterize edilir. Hafif ve kolay anlaşılır kullanımı bir diğer avantajdır. İtme-çekme tipi bağlama elemanının güç etkisi doğrusaldır.

KIPP'in hızlı bağlama elemanları üstün kaliteli, dayanıklıdır ve böylece makine mühendisliği sektöründe kullanımlar için çok uygundur - KIPP İLE GÜVENCELİ.

Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2021 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33