Ürün grupları

KIPP sustalı kol

geri
  • KIPP sustalı kol

KIPP sustalı kol

HEINRICH KIPP WERK, on yıllardır lider sustalı kollar üreticisi. Bu nedenle KIPP kolları adıyla da bilinirler. KIPP modelleri güvenirlik, dayanıklılık ve çok yönlülük anlamına gelir - ve bu ulusal ve uluslararası. Sustalı kollar sadece makine yapımında kullanılmıyor. Rehabilitasyon alanında veya lojistikte de kullanılırlar.

Bir sustalı kolun fonksiyon şekli

Sustalı kollar iş parçalarını ve örneğin makinelerdeki diğer nesneleri gerdirir ve sabitler. KIPP sustalı kolların
büyük avantajları takımsız montaj ve hızlı ayar imkanıdır.

Bir sustalı kolun işleyişi son derece basittir: Tutma kolu kaldırıldığında, kol ve eleman arasındaki, iç taraftaki dişli tertibatı çözülür. Kol artık eleman birlikte dönmeden serbest döndürülebilir. Tutma kolu bırakıldığında her iki dişli tertibatı tekrar yerine oturur ve kol elemana bağlıdır. Tutma kolunu hareket ettirirken eleman birlikte döner. Makine parçaları, montaj parçaları ve iş parçaları artık konumlandırılabilir ve çözülebilir.

Sustalı kolların modelleri ve özellikleri

Sustalı kolların kullanım ve uygulama alanları ne kadar çeşitli ise KIPP ürün yelpazesinde bulabileceğiniz farklı modeller de o kadar çeşitli. Tüm modellerimiz içten dişli sustalı kollar ve dıştan dişli sustalı kollar olarak mevcuttur.


Ayrıca: Ürünlerimizle ilgili gerekli tüm CAD verilerini sorunsuz bir şekilde web sayfamızda indirebilirsiniz.

Ara
Hesabım E-postaŞifre
Alışveriş sepeti
Ürün sayısı: 0
Toplam: 0,00 
Göster
Hızlı sipariş
Stok durumu
Burada ürünlerin stok durumunu kontrol edebilirsiniz
Türkiye
Site haritası Yazdır Haber bülteni Top
Copyright © 2024 HEINRICH KIPP WERK GmbH & Co. KG · Tüm hakları saklıdır. Telefon +49 (0) 74 54 / 793-0 · Faks +49 (0) 74 54 / 793-33